Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2008, 20:09   #1
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Robert Jordan - cykl Koło Czasu

Przeszukałem dział i nie znalazłem topicu o tej serii, więc założyłem ten temat.

Ciekaw jestem czy ktoś z was miał okazję zetknąć się z tą serią książek fantasy. Szkoda, że niedokończoną, bo autorowi się zmarło przy 11 części.

Jeśli czytaliście jakąkolwiek pozycję, to chciałbym poznać wasze zdanie na jej temat. Czy świat przedstawiony w powieściach Jordana się wam spodobał? Jeśli tak to za co cenicie to uniwersum najbardziej? Jeśli nie to też napiszcie za co nie lubicie tych powieści?

Dlaczego to wszystko piszę? Bo chciałbym przeprowadzić na LI sesję w świecie Koła Czasu, a topic ma pomóc mi spostrzec jak nasza erpegowa społeczność patrzy na świat Joradna.

Pozdrawiam i czekam na wasze opinie.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem