Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2008, 22:29   #2
sante
 
sante's Avatar
 
Reputacja: 1 sante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodzesante jest na bardzo dobrej drodze
Oglądałem oba sezony Rzymu dość spory czas temu. Niestety wiem jak się toczy historia ówczesnego Rzymu co będzie mnie kierowało do tego by wspomagać tych którzy zwyciężą. (co przemawia jednak za tym, by dać nutę fikcji i czasem dokopać tym, którzy opowiedzą się za realnymi zwycięzcami). Historia ma jakiś finisz? Jest możliwość wygranej, czy chodzi tylko o jak najdłuższe przetrwanie? Masz jakiś system, który określa kto jakie ma wpływy finansowe? (np. by sfinansować armie Brutusa itp). Gdzie potencjalnie kończy się gra, do jakiego etapu historii będzie trwać? 1 post na dzień, by dialogi były szybkie, czy też raz na tydzień i rozmowy przeprowadzamy na gg/pw?

PS. Obstaje przy 1 post/dzień, większe emocje i większa możliwość interwencji na działania innych graczy
 
__________________
"War. War never changes" by Ron Perlman "Fallout"

Ostatnio edytowane przez sante : 19-06-2008 o 22:32.
sante jest offline