Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2008, 01:43   #1
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
[Storytelling]Heroes nici przeznaczenia



Symbol jest kombinacją dwóch japońskich słów — sai (wielki talent) i yo (dar od Boga).


Wśród normalnych ludzi żyją oni. Kolejny szczebel ewolucji... obdarzeni darem od Boga... wybrańcy... nadludzie... posiadające niezwykłe moce... herosi.



Ale czasem dar przerasta jego posiadacza... czasem moc jest tak wielka że aż niemożliwa do opanowania... Czasem to doprowadza do obłędu lub kieruje na złą drogę... Akt stworzenia od aktu zniszczenia dzieli tylko cienka granica...

__________________________________________________ ____________

Witam wszystkich fanów serialu Heroes mam zamiar poprowadzić sesję w jego realiach już kiedyś tego próbowałem niestety nie wyszło z braku czasu Szukam maksymalnie 6 postaci o dowolnych mocach (z wyłączeniem mocy Hiro, Petera Petrelli i Sylara). Czekam na kp w których oczekuje:

Imię i Nazwisko:
Historia zakończona w nowym Yorku i oczywiście jaknajciekawsza
Wygląd i charakter
Umiejętności zwykłe i oczywiście "dar"

rekrutacje kończę za tydzień najpóźniej poza tym liczę na regularne posty. Dodam też że akcja będzie się toczyć w momencie akcji 1 sezonu choć niezależnie od niego.
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!

Ostatnio edytowane przez Kolmyr : 23-06-2008 o 13:05.
Kolmyr jest offline