Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2008, 14:40   #12
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Uhhh...panowie się nie zrozumieli. Więc się wtrącę. Świat Mroku to system opisujący świat alternatywny do naszego, w którym żyją wampiry, wilkołaki, odmieńce, magowie, upiory itd itp... Tak więc mamy nasz mały Pcim zwykłe, senne misteczko a w WoDzie może to być siedziba jakiegoś leciwego Nosferata. Więc akcja w Ustrzyniu jak najbardziej, wreszcie coś w Polsce! Granie śmiertelnikami, którzy mają zostać przeistoczenie, przebudzeni też fajnie ale... tu właśnie nie ma nic w rekrucie o tym co będzie. Wydaje mi się, że ja jak i większość tu piszących potrafimy rozróżnić wiedzę gracza od wiedzy postaci a ja jako gracz chciałabym wiedzieć z czym będę miała do czynienia.

EDIT : Z powyższego wnioskuję, że sesja jest dla osób nie znających WoDa...
 
__________________
Zagrypiona...dogorywająca:(

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 23-06-2008 o 14:49.
MigdaelETher jest offline