Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2008, 20:10   #7
Vincent
 
Vincent's Avatar
 
Reputacja: 1 Vincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodzeVincent jest na bardzo dobrej drodze
Mój pupilek musi mieszkać w NY na stałe, czy wystarczy, że jest w NY przez chwilę ?

[edit]

Historia... mam pisać całą historię, czy mogę np. pominąć dzieciństwo ? Preferujesz fakty czy scenki? Tzn, wolisz mieć ją napisaną tak jak biografię, czy może być krótki opis + kilka scenek z życia? Bo zrobiłem już pełny opis postaci i wymyśliłem dar, teraz zastanawiam się nad historią.

[edit2]

Może to być osoba sławna? Nie mówię o takiej sławie jak prezydent USA, papież albo pani Goździkowa, ale mój heros jest w pewnym stopniu rozpoznawalny... przynajmniej na razie, jak okaże się nie do przyjęcia to postaram się o inną postać.

[edit3]

W sumie prześlę ci koncept postaci... wyszła tego jedna strona, przeczytasz i powiesz czy to może przejść
 

Ostatnio edytowane przez Vincent : 23-06-2008 o 20:52.
Vincent jest offline