Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-06-2008, 22:53   #4
Powerslave
 
Powerslave's Avatar
 
Reputacja: 1 Powerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodze
A ja z taką mniej przyjemną wiadomością - Mizuichi i Celeb zostają wydaleni z sesji. Wybaczcie, chłopaki ale nie mam w zwyczaju dopraszać się o posty, przypominać, nastawiać budziki z przypomnieniem na komórkach żebyście wiedzieli, że czas odpisać itd. Nie wiem czy zauważyliście, ale z powodu braku jakiejkolwiek aktywności z Waszej strony sesja 'wisi'. Żegnam więc i jestem Wami szczerze mówiąc trochę rozczarowany, bo sesja ruszyła już nie od dziś. Cóż, nie chcę się jednak rozstawać w nieprzyjemnej atmosferze, toteż życzę Wam wszystkiego dobrego . Sesja ma tym samym 4 aktywnych graczy.
 
Powerslave jest offline