Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2008, 11:45   #3
Marcon
 
Reputacja: 1 Marcon ma wspaniałą przyszłośćMarcon ma wspaniałą przyszłośćMarcon ma wspaniałą przyszłośćMarcon ma wspaniałą przyszłośćMarcon ma wspaniałą przyszłośćMarcon ma wspaniałą przyszłośćMarcon ma wspaniałą przyszłośćMarcon ma wspaniałą przyszłośćMarcon ma wspaniałą przyszłośćMarcon ma wspaniałą przyszłośćMarcon ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Telomo Zobacz post
A i powtarzam: nowym za bardzo nie ufają :P Pograj z kimś bądź pokarz swoje osiągnięcia.
Telomo - uważam, że jesteś zbyt ostry. Przecież chyba właśnie jednym z celów last inn jest umożliwienie prowadzenia jak i grania w różne sesje. Więc każdy powinien mieć szanse, a nie zostać odrzuconym z samego faktu, że jest nowy.

Cytat:
Napisał Telomo Zobacz post
"Klasa[wymyślona,bez przesady]:"

O to rzeczywiście masz to opracowane...
Cytat:
Napisał Telomo Zobacz post
Popatrz na mnie, tworzę swój własny system Strategy RPG. Mam już ustalone blisko 40 ras dla bohaterów, kompanów i wiele innych a mimo to nie wyskakuję z sesją... a tu patrzę, że ty chyba tego systemu nawet w głowie nie masz...
Inna sprawa gdy ktoś chce robić RPG strategiczne, gdzie machanika będzie jedna z ważniejszych spraw, a co innego gdy ktoś ma zamiar robić zwykłego RPGa, gdzie mechanika nie jest w wielu przypadkach wogóle potrzebna.
Słowa "opracowany system" nie muszą odrazu okreslać mechaniki, lecz np po prostu opracowany świat. Sądze, że poprostu ta sesja ma się opierać na opisach, bez zbędnej mechaniki (która np mi przeszkadza).

A odnośnie samej klasy - skoro wszysyc maja być najemikami to poco ona wogóle jest?

A wracając do samej sesji to wstępnie się zgłaszam, choć jeszcze nie na bank.

P.S. Telomo -Te twoje 40 ras mnie bardzo zaintrygowało. Nie wiem czy wogóle potrafiłbym tyle wymyśleć. Czekam z niecierpliwością aż zaczniesz rekrutacje i na 99% się zgłoszę.
 
Marcon jest offline