Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2008, 17:54   #6
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Po głębszych namysłach postanowiłam, że jako druga klasa przydałby się łotrzyk, szukamy więc Kapłana/Kapłanki i Łotra/Łotrzycy (ale nazwa...)

Widzę że jest kilku chętnych, ja jednak nie mam czasu nikomu pomagać w karcie i prowadzić za rączkę, wiem że brzydko to brzmi, mam jednak nawał innych zajęć poza forum więc niestety... o ewentualnym uczestnictwie zadecyduje więc jak w poprzedniej rekrutacji kompletnie wypełniona karta, więc kto pierwszy ten lepszy, z odpowiednim zaangażowaniem w mechanikę oczywiście. W sesji jest ona dla was niewidoczna, ja jednak już po stanie karty będę wiedziała czy ktoś przywiązuje wagę do gry czy nie.

Po raz kolejny również powiem, że to sesja dla tych którzy nie tylko chcą, ale i mogą. Jak macie wyjazd na miesiąc, jakieś plany wakacyjne z dala od domu, lub tym podobne, to lepiej się jednak nie zgłaszajcie

Kerm nie pitol
 
Buka jest offline