Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2008, 14:13   #1
Telomo
 
Telomo's Avatar
 
Reputacja: 1 Telomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumnyTelomo ma z czego być dumny
[storrytelling] Wyrok

W ciasnej i chłodnej izolatce panowała chłodna atmosfera. Od zakratowanych drzwi, jak się wchodzi, na prawej ścianie doczepione były dwie prycze. Jedna była pod drugą. W całym więzieniu panował ogólny harmider, i klawisze nie mogli słyszeć swych własnych myśli. Skromnej postury mężczyzna, okuty łańcuchami i w więziennym stroju, szedł w ochronie dwóch strażników. Zaprowadzono go do skromnej izolatki i usadzono na krześle. Naprzeciwko, czekał na niego dyrektor więzienia, Roy Gorski.
-Witaj Koke. -Powiedział donośnym głosem, gruby dyrektor z pokaźnym wąsem.
-Już niedługo zaświecę dla was.
-Zgadłeś Roy. Wiesz, że jest.. -Urwał mu głos więźnia -że jestem wspaniałomyślnym i dobrym dyrektorem, który lituje się nad naszymi ubolewającymi duszyczkami? Znamy tę gadkę, Roy. Mów o co chodzi.
-Przy egzekucji będzie dwóch „czarnych”, jeżeli wiesz o kogo mi chodzi.
-Po co tu oni?
-Nie wiem dokładnie, ale nic dobrego to nie wróży, więc pomyślałem, że masz jakieś ostatnie życzenie. -Mężczyzna okuty łańcuchami uśmiechnął się złowieszczo, po chwili odzywając się, jak gdyby odpowiedź szykował od dłuższego czasu: -Telefon. Daj mi raz zadzwonić, sam na sam... i tak nie mam nic do powiedzenia a już raczej nie wyjdę. -Dyrektor słysząc te słowa nie doznał zdziwienia, lecz odpowiedział w identyczny sposób jak więzień. -Masz moje słowo, Koke. -Gorski skinął by wyprowadzono więźnia.

Więźniowie dostali przerwę, by zaczerpnąć świeżego powietrza. Słońce grzało, mimo iż była to odosobniona, górska miejscówka. Wokół białego dupska Koke'a siedziało wielu więźniów, robiących za ochroniarzy w tych jego ostatnich chwilach egzystencji na tym pięknym świecie. Podszedł do niego słabo umięśniony murzyn, z podłużną szczęką. W prawej ręce trzymał notesik, w lewej zaś długopis. Gdy zbliżył się dostatecznie blisko, Koke rozkazał mu notować: -Zbierz najlepszych, najlepiej nowych. Są nieobeznani w terenie, nie wiedzą co w trawie piszczy, więc nie będzie z nimi problemu. Dobieraj ich odpowiednio. Nie mogą być do chrzanu, ale też nie mogą mieć kontaktów. Zanotowałeś, Sekretarzu? -Murzyn z notatnikiem twierdząco odpowiedział, po czym na znak odszedł, by wykonać cel...


----
Sesja wzorowana jest na Prison Break'u (co nie znaczy, że historia ta sama, więzienie czy postaci). Jest to storry-telling. Zaczynamy jak będzie 5 graczy, lecz chętnych może być więcej. Wtedy, w zależności od KP przyjmie się więcej bądź mniej osób. W sesji jesteśmy więźniami w dziwnym, odludnym więzieniu gdzieś w Ameryce, w którym stosowana jest staromodna kara śmierci poprzez krzesło elektryczne. Nasze postaci nie mogą mieć zbyt dużego zaangażowania przestępczego jak i kontaktów z mafiami.
Karnacja to biała lub czarna, nie dopuszczamy żółtej. Oto wzór KP:

Imię i nazwisko:
Wiek:
Wygląd:
Historia: (musi pojawić się, iż gdy go złapano, skierowano go na dziwne badania w towarzystwie dwóch mężczyzn w czarnych "garniakach". Znaczy, tego pisać nie trzeba, ale żeby zmierzało w tym kierunku. Dobrze też napisać kim był przed złapaniem, czy lekarzem, paserem lub dealerem? Byleby było odpowiednie do umiejętności wybranych, jak się ich nauczył itd.)
Klasa: (Czyli za co poszedł siedzieć. Wymyślcie własną)
Umiejętności: (2 wyszkolone, 2 takie-sobie i 2 słabe)
Przedmioty w celi: (tylko proszę nie wyskakiwać z jakimiś kałachami czy linami. Np. kawałek szkła, książka, przedmioty codziennego użytku... to co w więzieniu się trzyma przy sobie).
Upodobania i uprzedzenia: (co bardzo lubi, czego wręcz nienawidzi itp.)

Miło byłoby zobaczyć portrety waszych postaci :P

PS. czasy aktualne.
 
__________________
Nie ma to jak dobra książka, odpowiednie światło, śnieg za oknem, ciepły koc i lampka porządnego wina.

Jeżeli chcesz się skontaktować, pisz na mail lub gg: 13085699
Telomo jest offline