Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2008, 18:38   #6
luiner
 
Reputacja: 1 luiner nie jest za bardzo znany
hmm... polskie znaki, no dobrze no to disconnect, a szkoda

co do punktow etc to pisalem ze karta postaci to ostatni etap przygotowan, dlatego nie pisalem, bo chcialem opisac proces tworzenia ze wszystkimi modyfikacjami, a bym sie niepotrzebnie rozpisal skoro i tak to polskei znaki mnie dyskwalifikuja.

co do swiata to jest to WoD wilczek , czyli prowadze wodowego wilkolaka, ale tak jak poronowali autorzy jak jakas zasada mi nie odpowiadala to ja zmienialem. Kazzdy gm ma inna wizje swiata nawet jednego systemu dlatego podkreslam to na poczatku bo to ulatwia rozwiazywanie pozniejszych sprzecznosci
"a w podreczniku jest inaczej" ... odpowiedz "w podreczniku jest zasady sa dla gm, co on z nimi zrobi to jego sprawa"

wiec z tego punktu widzenia to czysty wilkolak z zasadami z ksiazki, szczegolnie ta dajaca swobode.
Graja u mnie nowicjusze swiata mroku i starzy wyjadacze, kazdy ktory nie ma starego skostanialego punktu widzenia ( w stylu "tak i juz bo inaczej nie gram") jakos sie odnajduje i bawi dobrze.

No coz, jesli ktos byl by zainteresowany, skoro nie bede prowadzil tu to informuje iz jedna wataha tez gra prez forum gdzie indziej, tam mam jedno miejsce wolne mozna wyslac mi maila na luiner@gmail.com i jakos te sosobe dolaczymy
(jesli ktos ma w sobie zywy ogien checi grania to zawsze mozna lekko przekroczyc limit graczy :P wiec nie krepujcie sie jesli NAPRAWDE chcecie grac)


Pozdrawiam i zegnam
 
luiner jest offline