Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2008, 18:35   #7
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
Jesteście świadomi, najlepiej napiszcie tak jak Kejsi, że naszła was jakaś dziwna iluminacja i odkryliście w sobie coś czego wcześniej nie było [nie, nie tasiemca psiego... ]. Chciałam powiedzieć, że tak, jesteście świadomi i możecie już ich używać

Niedługo sobie pogadacie drużynowo i wyjdzie na jaw kto jest kim.

Panie Kocie, mógłbyś sobie wybrać czyim kotem byłeś? Takim wspólnym, czy konkretnej osoby? Bo wiesz, nikt nie chce zagarniać ciebie przymusowo
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline