WÄ…tek: Generator postaci
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-07-2008, 00:04   #5
joozio
 
Reputacja: 1 joozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Lotar Zobacz post
Sprawdziłem program i mi też bardzo się podoba. Widać jednak, że to nie jest pełna wersja generatora. Mam tylko pytanie. Kiedy już program wygeneruje nam naszą kp to widać na niej że są też wpisane zdolności ( umiejętności, broń i inne takie nie są wpisane, ale myślę że to przez niepełną wersje generatora). Jeśli na przykład moja postać będzie miała dwie zdolności do wyboru to program zapyta się mnie którą zdolność chce i taką wpisze?
Po pierwsze, naprawdę ciesze się że takie opinie, daliście generatorowi.
Generator robie praktycznie z otwartym warhammerem, i co do zdolności to losuje je(50% szans), pełny automat dla gracza, losuje wszystko sam. Dla MG będzie całkowicie inaczej, gdyż Mg będzie mógł tworzyć postacie 2,3 levelowe. Myślę też nad dodaniem przycisku +100PD w panelu gracza...na razie zamysł. Zaś "Ręcznie" to opcja, tworzenia posaci samemu. Sami rzucami kostkami, sami wybieramy profesję zdolności(jeżeli można), umiejętności, itd.
Oczywiście MG znów będzie miał większe przywileje. W programie jest coś co mnie cały czas wkurza...może nie na pierwszy rzut oka, ale jak się go pisze to się wie...a mianowicie zbiór imion.. Dla ludzi baza wynosi 150, Niziołków 145, Dla krasnoludów(i tutaj to jest wkurzające)-35, i dla Efów(tu też)-35.
Jeżeli mielibyście, jakieś pomysły dla Krasów i Elfów byłbym wdzięczny...
A co do grafiki...oznajmiam z przykrością że nie mam żadnego grafika na zbyciu...sam nim też nie jestem...a ty? Jeżeli tak, to narysuj mi guziki i inne rzeczy...
Apropo...jeżli ktoś chce by jego imię widniało na zakładce Autorzy...to czekam na sugestie i pomysły...
I znów zapomniałem...co do wersji przypominam jest to wersja ALFA, czyli czeka generator jeszcze wersja beta, RC, i dopiero wersja prawdziwa...
 

Ostatnio edytowane przez joozio : 06-07-2008 o 00:21. Powód: zapominalstwo
joozio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem