Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2008, 00:31   #10
joozio
 
Reputacja: 1 joozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumnyjoozio ma z czego być dumny
Tak, co do strony...nie i nie będzie. To mały projekt, którym zainteresowani będą gracze RPG(mam też pomysł na generator do D&D). Strona jest całkowicie zbędna. We wtorek jade na 4 dni urlopu i nie zabieram laptopa, innymi słowy odpoczywam. Ostatnio wykryłem pierwszy poważny Bug... i to jeszcze jutro poprawie. Przez te dni (a właściwie dziśaj), zaczołem profesje...napisze tak 20minut mi wzieło na jedną profesję(dla nie wtajemniczonych, jest ich ok 60) i to tylko podstawowe. Jeśli chodzi o imiona, To dzięki bo dostałem dla Kraśów doś sporo, teraz brakuje mi Elfickich... W planachpojawiła się nowa opcja dla MG, gdyż sporo słyszałem że byłoby to przydatne, Kreator własnych arfetaktów.
Na razie tyle.
Pozdrawiam
 
joozio jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem