Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2008, 14:18   #4
Zak
 
Zak's Avatar
 
Reputacja: 1 Zak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znanyZak wkrótce będzie znany
Scena 5

Pod kratką było smugi śluzu na ziemi.
Co do treści na karteczce to wydaje mi się, że Ruda to po prostu dopowiedziała i nie było żadnego konfesjonału (chyba :P).

Scena 9

Po rzucie dowiedziałem się tylko, że Jenifer jest akurat przesłuchiwana i nie można do niej wejść póki nie skończą.

Scena 12

Nie pamiętam, kto ustawiał, ale pamiętam, że te helikoptery należały do CIA (albo FBI)

Scena 14

Na końcu opisałem jeszcze, że zdezorientowany SWAT, jakby lekko otumaniony zostaje zmasakrowany przez działka w helikopterach CIA.


Tyle pamiętam . Będę jeszcze to przeglądał, więc może jeszcze coś sobie przypomnę ;]. Co do samej sesji to grało się bardzo fajnie. Może mogliśmy odpuścić zbytnie wdawanie się w szczegóły, było by bardziej przejrzyście .


Mój (krótki) epilog:

Greg pod wpływem przypływu siły (to była ta umiejętność, nie pamiętam nazwy), zaczął wywoływać burdy w knajpach po wcześniejszym upiciu się :P.
 

Ostatnio edytowane przez Zak : 07-07-2008 o 14:20.
Zak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem