Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2008, 17:15   #1
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
[autorsk]Reunion

Witam

Kolejny konspekt na sesję wpadł mi po tak długim czasie do głowy.

Sesja osadzona będzie mniej więcej w świecie podobnym do FF, czyli pomieszanie latających okrętów z magami i zamkami....
Oczekuję ludzi, którzy będą potrafili prowadzić swoją postać samodzielnie, wczuć się w nią i żyć w sesji jej życiem. Nie chcę widzieć wiadomości typu: i co ja mam zrobić, gdzie ja mam iść... Grajcie postaciami jak w zwykłym RPG.

Potrzebuję 4-6 graczy

W KP umieśćcie:
Imię
Rasę przy czym niech to będzie coś zmyślnego, bo elfy i ta cała reszta mi się znudziła, chociaż jeżeli ktoś będzie chciał grać człowiekiem nic nie stoi na przeszkodzie a no i rasę opisać, jeżeli to będzie coś nowego
Klasa/Profesja chyba każdy wie co to jest
Historia krótka mówiąca o postaci to, co jest najważniejsze, ilu miał przyjaciół i ile miał lat kiedy dostał do ręki broń mnie nie obchodzi
Wygląd - mile widziany obrazek
2 umiejętności- (skille) czyli specjalne ataki z wykorzystaniem broni, wyjątkiem są magowie dla niech skillami są magie (oni mają 3 czary i atak zwykły) proszę opisać, jak owe skille wyglądają
np. dla łucznika, podnosi łuk ze strzałą w górę, w strzałę uderza piorun i gdy łucznik atakuje, zadaje dodatkowe obrażenia od elektryczności
Oczywiście każdy atak specjalny zabiera energię więc nie będzie można nimi szastać jak z rękawa Dla zwykłych fizyków dochodzi atak normalny, więc mają 2 skille i zwykły atak, magowie zwykły atak i 3 czary
Ekwipunek czyli co macie w plecaczku oraz Wasza broń

Walki prowadzone będą turowo, czyli atak przeciwnika, po jednym, poście od gracza i ponowny atak przeciwnika.

No to chyba na tyle...

Zapraszam do rekrutacji i miłego popołudnia.

Nergala
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~
Nergala jest offline