Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2008, 18:00   #1
Terrapodian
 
Reputacja: 1 Terrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłość
NawiKon 3-5.10.2008, Rzeszów

Jako, że jestem jednym z niewielu mieszkańców województwa podkarpackiego na tym forum, czuję się zobowiązany do podania zapowiedzi nadchodzącego konwentu, który odbędzie się w naszym pięknym mieście Rzeszowie. A mianowicie chodzi mi tutaj o konwent Nawikon 2008 (trwać będzie w dniach 3-5.10, czyli październik jak ktoś nie lubi liczyć miesięcy). Temat przewodni to... KONIEC/apokalipsa/armageddon.
Tutaj adres do strony, gdzie znajdziecie więcej szczegółów; NawiKon 2008
Jeśli chodzi o moją opinię... Byłem na poprzednim Nawikonie (wprawdzie jeden dzień, ale byłem!). Nie jest to duży konwent, ale ciekawy program, ludzie się tam zbierający i sam urok Rzeszowa, zasługują na bardzo duży plus.
Dlatego zapraszam wszystkich, szczególnie tych, którzy w Rzeszowie nigdy nie byli, do przybycia. Koszt akredytacji wynosił w poprzedniej edycji 15 złotych i tym razem nie powinien się zmienić. Dziękuję za uwagę.
 

Ostatnio edytowane przez Terrapodian : 08-07-2008 o 00:19.
Terrapodian jest offline