Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2008, 11:19   #3
Lavi
 
Lavi's Avatar
 
Reputacja: 1 Lavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie cośLavi ma w sobie coś
Mimo że mnie pojechałeś od góry do dołu ciesze się że przynajmniej nawiązał się jakiś dialog.

Cytat:
Po drugie, pancerze SP to nie jest taka tajemnicza sprawa - ci goście znaleźli to w jakimś magazynie wojskowym, a jako że należeli do Navy SEALS, to wiedzieli, gdzie coś takiego może być. To są zwykli ludzie - z tym, że wyszkoleni i wyposażeni. Nie roboty. Nie spiskowcy. Nie tajna organizacja. Przedwojenni komandosi. I tyle.
Co do Pancerzy SP to wiadomo jak jest z plotkami i informacjami na ten temat. Ktoś coś powiedział, że tamten widział, bo tamten przekazał i tak dalej a na koniec z informacji prawdziwych jest tylko nazwa.

Cytat:
Nazwa Molocha skrótowcem - dałeś ciała, przyjacielu. Primo, że to rozwinięcie, które wymyśliłeś, nie ma sensu - Bestia nie jest humanoidem, nie jest organiczna, i co do rzeczy ma wielowątkowość? Secundo, nazwa Moloch jest - podobnie jak "Bestia", "Potwór", "Wujek", "Pan Stalowe Dupsko" - nadana przez ludzi, którzy przeżyli wojnę.
Co do określenia HUMANOID to niestety przyjacielu ty dałeś ciała, gdyż tłumaczenie tego słowa oznacza "Robota o cechach człowieka", a nie jak to bywa w grach typu DnD i Młotek człekokształtną istotę żywą.

Samej nazwa skrótowa to jej rozwinięcie miało być trudne i to wszystko. MOLOCH to owszem określenia takie jak napisałeś ale nigdy nie wiadomo skąd ono się wzięło równie dobrze mogło być jakiś określeniem modelu maszyny.

Cytat:
Europa - po pierwsze, w Bohaterze^3 są opisane możliwości pochodzenia z Europy. Ale nikt nie wyjaśnia, co tam się w zasadzie dzieje.
Znów się pokpiłeś gdyż jest tam przedstawione kilka teorii które można wykorzystać na pytanie co się tam dzieje. Wybór tego należy do MG i samych graczy. Nawet pojawiła się teoria o UFO i braku wojny, więc nie całkiem wzięte z niewyspania się.

Cytat:
Po drugie, Europa została zniszczona, bo to nie Moloch sypał rakietami, a Pentagon.
No tak faktycznie MOLOCH jest na północy USA a Pentagon gdzie indziej faktycznie on nie mógł sypać bombami. No bez jaj... przecież PENTAGON jest w USA i w samym PENTAGONIE nie ma BOMB a maszyna jak to przystało na superkomputer sama mogła przejąć władze na sterowaniem bombami i posłać parę w wyznaczone przez Ciebie miejsca.

Cytat:
Po trzecie, UFO? Half - Life? Nie wyspałeś się? Skoro nie ma tam zagłady atomowej, nie ma Molocha, nie ma niczego, co jest w ZSA, to po co ci jeszcze Neuroshima? Zrób swój system, zamiast wymyślać takie bezsensy.
Po co mam robić własny system ?!? A czy gdy RPG nie są po to by w nich się wyszaleć, pościemniać żeby było ciekawie ? Czyż nie o to chodzi by gracze byli zadowoleni ?

Cytat:
A skoro twoim zdaniem można przepłynąć do Europy, to dlaczego nie z takiego na przykład NY? Dlaczego nie z Miami? Podpowiem ci - bo Ocean jest wszędzie tak zasyfiony, że ja bym wolał nie wypływać. Statek może tego nie przetrwać.
Wiadomo ocean jest wszędzie ale nie z każdego miejsca jest blisko i nie z każdego miejsca jest bezpiecznie odpływać i przypływać.

Pomyśl tylko nagle pół NJ dowiaduje się że może odpływać, momentalnie ktoś by chciał położyć na tym biznesie swoje łapska i przejąć łajbę. Tak więc egzystowanie w trudnym terenie i dostępnym tylko dla nielicznych jest mądrym posunięciem. Ktoś zmarznięty z małą ilością racji nie będzie chciał walczyć a jedynie przepłynąć spokojnie ocean.

Większość wszystkiego jest plotkami dawnych informacji więc nie można wykluczać żadnej z powyższych teorii i zdarzeń. Tak samo jest przecież z Bogiem i Jezusem, niby coś wiadomo ale do końca pewności nie masz skąd się to wzięło i czy w ogóle było i jest.

--------------------------------------------------------------------------

Ot moje odpowiedzi na twoje zarzuty. Nie usprawiedliwiam się że wszystko jest logiczne i mądre, chciałem poznać wasz pogląd na sprawę. Tak więc oprócz zjechania mnie nie wypowiedziałeś się nic a nic.
 
__________________
"I never make the same mistakes twice" -- by Me :P

Ostatnio edytowane przez Lavi : 08-07-2008 o 11:22.
Lavi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem