Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-07-2008, 22:21   #3
PonuryByk
 
PonuryByk's Avatar
 
Reputacja: 1 PonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodnie
Co do realiów gry, musiałbyś poczekać na całą grę, żeby się o nich czegoś dowiedzieć. Ja obecnie pracuję nad częścią tej gry, jaką jest edytor kart postaci, a konkretnie nad szablonami do tegoż edytora. Pytanie dotyczyło więc tylko postaci, a nie historii ich życia i mało mnie interesuje fakt, że stworzono GURPS, bo co w tym przypadku ma piernik do wiatraka? A jeśli chodzi o strzygę, wampira, demona i wilkołaka... masz poniekąd rację, aczkolwiek jest to kwestia zapatrywania. Otóż strzygą, wampirem, demonem i wilkołakiem podobno można się urodzić a duchem albo kościotrupem nie i właśnie o taką różnicę mi chodziło. ( mogę się w tej kwestii mylić, ale to nie ten temat )
 
PonuryByk jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem