Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2008, 10:56   #2
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Sesja którą czytałem [Zew Cthulhu] Niemy krzyk

Sesję czytało się bardzo dobrze. Uważam, że warto ją poczytać, ponieważ fabularnie stoi na wysokości zadania.

Wspominam tą sesję dzięki pewnej specyficznej technice użytej przez Yarota, która ułatwiała i przyspieszała grę (chociaż oczywiście moje obserwacje mogą być złe, skoro nie brałem udziału w grze. Wszystko mogło być wynikiem czegoś innego, czego nie zauważyłem, no ale po to jest temat by o tym dyskutować) a mianowicie Cytowanie działań graczy w postach Mistrza Gry.

Miało to dwa oblicza:
  1. Cytowanie samego działania, akcji, prośby o opis. Widać było wtedy dokłądnie, do kogo odnosi się dany fragment postu MG
  2. Rozmowy. Świetny zabieg. Gracz podawał listę pytań/tematów, zaś Mg odpisywał zbiorczo, cytując poszczególne pytania i odpowiadając na nie w jednym miejscu.
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem