Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2008, 15:42   #10
Stratus
 
Stratus's Avatar
 
Reputacja: 1 Stratus nie jest za bardzo znanyStratus nie jest za bardzo znanyStratus nie jest za bardzo znanyStratus nie jest za bardzo znanyStratus nie jest za bardzo znany
-Tak, tak nie stójmy tu...- elf zachowywał się bardzo niespokojnie jak gdyby nie chciał zepsuć nowej znajomości. Złapał Flamefinder za rękę, która wydała mu się aksamitna... poczuł podniecenie, gdyż tak naprawdę Stratus jeszcze nigdy nie był tak blisko z kobietą. To była dla niego wieczna przyjemność którą przerwała hałaśliwa mewa. -Ach tak... możesz chwilę zaczekać? Chętnie zaproszę naszych towarzyszów podróży.

Puścił rękę Ineeviel i wbiegł do namiotu. Niziołek właśnie kończył składać swój podpis kiedy Stratus pojawił się wewnątrz. - Ekhem... Jeśli mamy razem podróżować sądzę iż powinniśmy się zapoznać. Zapraszam wszystkich do tawerny... oczywiście ja stawiam... - cisza która na chwilę zapadła była przerażająca dla śmiałego elfa. Przypomniał sobie że zostawił Ineeviel na dworze i wybiegł słysząc za plecami odpowiedź, której treści nie rozszyfrował...

-Już jestem... może będziesz mi towarzyszyć przy małych zakupach? Uśmiechnął się tak "sztucznie", że bał się reakcji elfki... ściągnął łuk wiszący na plecach i owinął go swoim brudnym płaszczem tak, że wyglądało jak gdyby niósł worek pełen ubrań.

Zwrócił się w stronę Ineeviel czekając na jej odpowiedź... - I możesz mi mówić Stratus- wyrecytował z pewnością siebie i zadowoleniem. - Nie lubię tego salonowego zwrotu Pan...- jeszcze raz się uśmiechnął...
 

Ostatnio edytowane przez Stratus : 14-07-2008 o 15:57.
Stratus jest offline