Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-07-2008, 23:41   #1
PonuryByk
 
PonuryByk's Avatar
 
Reputacja: 1 PonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodnie
Krucjator [Autorski] rekrutacja DODATKOWA

Od pewnego czasu zastanawiam się czy zamknąć już całkiem sesję Krucjator. Powodem jest to, że zdecydowana większość graczy nie ma czasu grać. Jeśli chodzi o historię... właściwie niewiele się do tej pory wydarzyło na Krucjatorze i wszystko, co miałem zamiar zastosować i przedstawić, nadal chowam w zanadrzu.

Dlatego lepszym rozwiązaniem niż zamknięcie sesji jest rekrutacja dodatkowa. Potrzebuję raz jeszcze sześć kart postaci. Czekam na nie trzy tygodnie, potem część z nich zatwierdzę, część odeślę do adresata do korekty wraz z uzasadnieniem i sugestiami. Zaczniemy za miesiąc. Gra jest oparta głównie na storytellingu, a system autorski polega w mojej sesji na tym, że od samego początku postacie posiadają szereg statystyk, które przechowuję u siebie w komputerze, a do których gracze nie mają wglądu. Jest tak dlatego, że gra jest oparta na książce mojego autorstwa, której bohaterów obecnie szlifuję.

Kryteria jeśli chodzi o KP nie są ostre. Naprawdę wystarczy zapoznać się z tym, co już do tej pory zostało napisane na sesji Krucjator. Nie jest tego wiele. Na bazie tego można stworzyć dowolną ludzką postać pasującą do przedstawionego tam świata. Uwaga !! Możecie na przykład wcielić się w obecnego kapitana statku, zarówno tego młodego, który w chwili obecnej nie zasługuje na swoje stanowisko, jak też w jego ojca w "inkubatorze" . Obecni gracze nie mieli takiej możliwości.

Oczekuję dwóch postów tygodniowo od każdego. Tym razem nie będą mnie interesowały wytłumaczenia typu: "Mam dużo zajęć i nie mogę odpisać przez kolejne 3 tygodnie." Jeśli myślisz, że możesz nie mieć czasu by napisać coś od siebie raz na 4 dni, ta sesja nie jest dla Ciebie.
Ja mam sporo czasu na pisanie i obiecuję, że z mojej strony nie będzie w sesji żadnych zastojów. Gra miała się dopiero rozkręcić, ale okoliczności na to nie pozwoliły. Dlatego podkreślam, że warto zagrać.
 
PonuryByk jest offline