Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2008, 17:18   #4
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Aha, tylko to trochę mało te 3 podręczniki, szczególnie, że mam w domu np. opis świata zapomnianych krain, podręcznik psioniki czy wyznania i panteony. Tak czy siak już ci przesłałem te materiały, zanim mi odpowiedziałeś, więc możesz zrobić z nimi co chcesz

Ja oscyluję koło dobrych raczej charakterów lub neutralnych... ze złymi jest zawsze problem, bo jeśli są nawet sami źli to... no wyobraźmy sobie 4 PZ, tyranów rządnych władzy, dumnych i egoistycznych - ktoś na pewno zginie po paru postach wtedy... Ja osobiście myślę o swojej postaci jako CD :P

Załóż sobie nowe konto na gmail, wysłałem ci zaproszenie. Na to co teraz masz nie można wysyłać plików zbyt dużych, nawet 1 mb to za dużo...
 

Ostatnio edytowane przez Qumi : 16-07-2008 o 18:25.
Qumi jest offline