Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-07-2008, 23:55   #9
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ksecie, to miło z Twojej strony. Proszę abyś przesłam mi wszytkich znajomych swojej postaci. Rozegramy kilka scen z najważniejszymi dla mnie. Im więcej mi o nich napiszesz tył łatwiej będzie mi ożywić owe postacie. Mam zamiar sprawić abyście nie tylko byli powiązani z BN-ami, bo wam się opłaca i macie to w historii, głównym moim celem jest abyście darzyli uczuciami owych BN-ów. Każdemu z nich dam wady i zalety, przyzwyczajenia i cele życiowe. Chcę abyście dokładnie wiedzieli czeo możecie się po nich spodziewać, szykuje się Epidemia w Barsawii i dobrze aby gracze wiedzieli co nieco. (radzę dobrze dobrać znajomości, jak zapewne wiecie im bardziej wpływowi tym większe możliwości ma postać)

pozdrawiam
Manji
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline