Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2008, 17:19   #1
Vinc_58
 
Vinc_58's Avatar
 
Reputacja: 1 Vinc_58 nie jest za bardzo znany
[Autorskie] Siła Ostrza

[MEDIA]http://youtube.com/watch?v=obKnIvxJGX8[/MEDIA]
[tylko muzyka]



Ashera,trzy lata po wielkiej wojnie,podczas której
zabito Dervana e'Derka,tamtejszego władcę krainy,
Pałac w Asherze,stolicy krainy o tej samej nazwie


Blask słońca zakuł Revinę w oczy,gdy odsłoniła zakurzone firany w pokoju swego ojca,już nieżyjącego.Westchnęła.Nie pozostawił po sobie nic,tylko ten głupi testament,w którym i tak jej nic nie zostawił.Kobieta odrzuciła szkatułkę,którą podniosła z parapetu i usiadła na łóżku.Poczuła,jak wiatr,wlatujący przez otwarte okno,muska jej lekko szare włosy.Odgarnęła je z ucha,leciutko dotykając swoich spiczastych uszów.Nigdy ich nie akceptowała,była w końcu tylko pół-elfką.Ale pół-elfką,która dostała w spadku Akademię Magii i Miecza w Quent.A teraz przyszła Dyrektor siedziała na łóżku i rozmyślała,gdy koło niej pojawiła się w chmurze dymu młoda kobieta.To Wielka Łowczyni,przewodnicząca Asasynów.Ciekawe,co robi tu o tej porze.

-Szlag!Ty jeszcze tutaj?!- zaklęła kobieta,dotykając jej ramienia. -Powinnaś zejść na dół,odczytują testament.
-Nie obchodzi mnie żaden testament!I tak wiem,co dostanę!- Revina zerwała się,odrzucając rękę przyjaciółki.
-Akademię.I to jest źle?-zdziwiła się Łowczyni,wstając i poprawiając suknię.
-Źle,bo władzę obejmie mój brat.- pół-elfka,mówiąc to,wyszła.


Kilka tygodni później,
Ashera,stolica państwa,
Wieża Czapli.




Revina,ubrana w czarną suknię, weszła powoli do wieży,uchylając drzwi.Tak jak myślała,siedziała tam.Od razu ją zauważyła i gestem nakazała wejść.U jej boku jak zwykle czarna jak noc lwica.Zwierzę spojrzało się na nią groźnie,ale nie zaatakowało.Spojrzenie utrzymywało się,gdy pół-elfka powoli zbliżyła się do drugiego fotelu i usiadła w nim po damsku.

-Witaj,Czaplo.. - powitała grzecznie czarodziejkę,choć nie znała jej prawdziwego imienia,nazywała ją czaplą,bo zajmowała wieżę nazwaną jak ten ptak.
-Revina..Co cię tu sprowadza?Chyba nie obowiązki Dyrektor?
-Sprawy... -zamyśliła się. -..osobiste,tak,osobiste.
-A więc? - w tym momencie Czarownica pogłaskała wielkiego kota.
-Potrzebuję pomocy.Chcę wyłonić spośród moich uczniów najlepszą czwórkę.Chce ich wystawić na próbę.
-Rozumiem.Znam takie turnieje.Pomogę ci,ale będziesz mi dłużna.
-Tak,wiem.- Revina spojrzała na lwicę.
-Zabieram się do roboty.Spotkamy się w Akademii..- kobieta,mówiąc to,okręciła różdżką i znikła.


Quent,
Akademia Magii i Miecza.
Plac główny.


Wszyscy uczniowie przebywający w szkole powoli się tu gromadzili.Była tam też czwórka przyjaciół z jednej klasy.Oni stali z przodu i słuchali przemowy Dyrektor.

-Drodzy uczniowie!Jako Arcymag i dowodząca Zakonu,oświadczam,że dziś odbędzie się Turniej Walk.Wyłonimy czterech najlepszych,którzy będą działać na terenie wroga,czyli na terenie Cesarstwa Alsenijskiego.Potrzebujemy chętnych do tych prób..Wystąp!!!



Na środek placu wyszło kilku wojowników i magów,ale najbardziej w oczy rzucała się piękna elfka,najlepsza Mag w szkole.

-Chcę się dowiedzieć,czy można używać Mocy,psze pani.- fuknęła bezczelnie.
-Oczywiście,w końcu macie być przetestowani.

Uczennica,najwyraźniej uradowana,stanęła w długim szeregu uczniów.


********
Witam na drugiej sesji mojego autorstwa.Dzieję się ona trzy lata po wydarzeniach w Pamięci Ostrza[link w mojej sygnaturce] i będzie rozgrywana w tym samym systemie,lekko zmodyfikowanym.
Potrzebuje czterech lub więcej graczy.Mam nadzieję,że będziecie oryginalni i wymyślicie ciekawą postać.Nie przyjmę czterech wojowników ludzkiej rasy,ale drużynę zróżnicowaną.
Przykładowe KP:

Imię:

Nazwisko:

Wiek[od 16 do 50[w przypadku ras śmiertelnych:do 40]:

Rasa[elf,półelf,gnom,krasnolud,człowiek,niziołek,ja szczuroludzie,Kruki
[wyjaśnienie poniżej]]:

Klasa[Dowolna,ale nie zlodziej,zabójca,itp.,takich nie przyjmują do Akademii.]:

Historia[tu proszę opisać dzieciństwo,opisać ważne wydarzenia w jej/jego życiu,opisać jej.jego rodzinę,i opisać jak dostał się do Akademii[każdy uczy się już cztery lata w szkole.]:

Dziedzina Magii [magia:iluzji,lecznicza,odrzucenia,poznania,umysłu ,zauroczeń,inwokacji,
przemian]:TYLKO DWIE DZIEDZINY I TYLKO,JEŚLI POSTAĆ JEST MAGIEM


Ekwipunek[proszę o opisanie ważniejszych przedmiotów]:

Wygląd[obrazek lub opis]:

Nalegaliście na opis Magii.Może zamiast tego podam wam link do metryczki?.^.^

Download METRYKA CZARÓW.docx free - Uploading.com

Każdy Mag wybiera z tych dwóch dziedzin:
2 zaklęcia z poziomu podstawowego.
2 z eksperta.
1 z mistrza.
Resztę zdobędziecie wraz ze wzrostem leveli.

I to by było na tyle.Ciao!
 
__________________
Moje sesje:
Pamięć ostrza

Ostatnio edytowane przez Vinc_58 : 19-07-2008 o 21:05. Powód: Dodanie co nieco o Dziedzinach Magii
Vinc_58 jest offline