Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-07-2008, 16:59   #5
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Dziękuję ślicznie za tak miłe komentarze i reputacje Strasznie się cieszę, że to opowiadanie się Wam podobało i tak jak już pisałam na SB - to motywuje mnie do dalszego tworzenia. Niewykluczone, że w najbliższym czasie opublikuję na LI nowe opowiadanie, ale już w zupełnie innym klimacie (nad którym obecnie pracuję). To była moja pierwsza próba zmierzenia się z czymś tak baśniowym, lekkim i wesołym, z pełnym happy endem. I muszę przyznać, że mi się podoba taka forma, więc mam nadzieję, że Wena pozwoli mi do niej powrócić

Wzięłam też sobie do serca uwagi, które dostałam na PW i zrobiłam kilka poprawek kosmetycznych. Mam nadzieję, że teraz opowiadanie wygląda lepiej.

Lil - "Alicja..." oczywiście była moją inspiracją. Trudno nie sugerować się tym dziełem, gdy zapada tak głęboko w świadomość. To dla mnie wielkie wyróżnienie, że chcesz przeczytać "Niespodziewaną podróż" swojej córeczce

Kiedyś wysłałam kilka moich opowiadań do jakiejś gazetki, ale niepowodzenia szybko mnie zniechęcają i stwierdziłam, że najwyraźniej się nie nadaję dla tak szerokiej publiczności Może jednak kiedyś marzenie się ziści i napiszę coś tak dobrego, że będą mnie drukować.... <rozmarzona>
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem