Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-07-2008, 22:11   #8
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Muszę przyznać, że mnie wciągnęło i nawet nie wiem kiedy przeczytałem wszystko nie zatrzymując się nawet na moment Moje wrażenia? Bardzo ciepła bajka na dobranoc.. aż się prosi żeby faktycznie to zilustrować, podzielić na rozdziały i troszkę bardziej rozbudować. Ja bym jeszcze po drodze dodał może pojawianie się Nie-Zwykłego kota co jakiś czas jeśli już miałbym coś zmieniać. Najbardziej podobały mi się postacie tu występujące, absurdalne i na swój sposób śmieszne, strażnik porządku Człowiek Żaba, pijane ślimaki(the best XD) czy głupawe olbrzymy przyciągają i przekonują do siebie naprawdę mocno. Muszę przyznać, że uśmiechałem się kilkakrotnie i to naprawdę szczerze. Tak tylko się zastanawiam jak bohaterka ogłuszyła Dziada papuciem.. może by np. zmienić go na patelnię? No i może brakuje jakiegoś czarnego charakteru - oprócz Dziada.. ale to już naprawdę się czepiam W ogólnej ocenie bardzo pozytywne opowiadanie dla dzieci.. ale czytających im je rodziców również powinno zainteresować
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem