Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2008, 15:28   #244
Arango
Banned
 
Reputacja: 0 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Bestie kryjąc sie za ludzką barykadą powoli , lecz systematycznie zbliżali sie do stanowiska "Wiernego". Jonasz miał nadzieję, choć sam musiał przyznać, że minimalną, że może strata czołgu powstrzyma, lub przynajmniej spowoduje zamieszanie wśród przeciwników. Tak się jednak nie stało. Zresztą co by to i tak zmieniło ? I tak od 1 sierpnia żyją na kredyt, dawno powinni leżeć wśród ruin Warszawy.

Wyjrzał przez okienko. Choć było to piekielnie niewygodne, może uda mu sie tak rzucić granaty by ponad głowami cywilów spadły nieco za linią bestii. A potem ? Potem pozostanie tylko osłaniać resztę by dać szansę tym co jeszcze żyją wycofać się do wieży. Co to da ? Może ledwie kilka minut, ale zabiorą ze sobą jeszcze kilka tych stworów z piekła rodem.
 
Arango jest offline