Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2008, 13:43   #4
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Yenna Zobacz post
Bardzo ciekawa sesja. Mam kilka pytań co do niej.

1. Historia ma być w formie notki biograficznej czy bardziej opowiadania?


2. Wybrane, to znaczy? Czy jako psychomag mogę sobie wybrać coś na kształt teleportacji? I rozumiem że tutaj nie dolicza się zdolności podstawowych profesji?
3. Ile trwa rekrutacja?
4. Sesja toczy się w którym roku?

Na razie to chyba wszystko. ^.^
1. Jak kto chce.

2. Można wybrać dowolne moce byle tylko nie były to moce innych profesji. Jako psychomag możesz więc wziąc teleportację. Podstawowe zdolności traktuje się jako czwartą moc.

3. Tydzień, maksymalnie dwa.

4. W 2012 roku.

Cytat:
1. a te zdolnosci mamy sobie sami wymysleć ??
2. jak tak to ma byc na zasadzie ze na przykład ja jestem polimorfem i wybieram sobie w jakie stworzonka sie moge zamieniać ?? czy tak ze napryzklad wybieram sobie jedno zwierze i zdolnosci takie troche ala druid ??
3. tak pryz okazji chciałbym nadmienić iż masz tam napisane ze mamy do wyboru pięć profesji a wymieniłeś sześć :P
1. To chyba oczywiste.

2. Wybierasz zwierzę w jakie chcesz się przemieniać.

3. Mag żywiołu został dodany w ostatniej chwili i nie poprawiłem. Dziękuję za zwrócenie uwagi.
 
wojto16 jest offline