Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2005, 22:26   #5
Nassair
 
Nassair's Avatar
 
Reputacja: 1 Nassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwuNassair jest godny podziwu
Don Juan


Ściągnąłem ostro cugle wierzchowca, aż ten zatańczył w miejscu nim się zatrzymał. Patrzę przez chwile na miasto widoczne w oddali, a następnie zaczynam się rozglądać.
[user=184, 1100] - Nie mam zamiaru nigdzie dalej iść !!! - krzyczę do otaczających mnie drzew - A tym bardziej biec !!! Nie z takimi jak wy sobie radziłem, może się wreszcie pokarzecie ???!!! - przez chwile koń niespokojnie dreptał w kółko - Przeznaczenie !!! A jeśli nigdzie dalej nie pojadę to zdechnę !!! Tak ???!!! - Krzyczę dalej - Takie oto moje przeznaczenie ???!!! Mnie się wydaje że to ja wam jestem potrzebny, a nie na odwrót !!! Więc albo przestaniecie i może się jakoś dogadamy, albo szukajcie sobie frajera, bo ja nim nie jestem !!! [/user]
Zsiadam z konia i zdejmuje siodło, wraz z sakwami. Przywiązuje konia do pobliskiej kępy krzaków, tak by mógł spokojnie skubać trawę. Siadam pod najbliższym drzewem, z sakwy wyjmuje kawałek suszonego mięsa i zaczynam rzuć. Czekam...
 
__________________
And then... something happened. I let go.
Lost in oblivion -- dark and silent, and complete.
I found freedom.
Losing all hope was freedom.
Nassair jest offline