Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2008, 13:27   #1
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Sistiema i Sambo-czy skuteczne?

Chciałbym zaproponować rozmowę o tych właśnie sztukach walki. Na filmikach pana Ryabko i Vasilieva wszystko wygląda efektownie i ładnie tak jak na filmikach o Sambo Combat, jednakże na reklamach proszki do prania zawsze piorą ubrania ze wszystkich plam. Czy to odbywa się na takiej samej zasadzie?
W tym właśnie proszę was o wasze zdanie.

Sam osobiście ubolewam nad nikłymi kopnięciami w tychże stylach, które są jakoby moją domeną. Tutaj zaś bazuje się na rękach, które są moją piętą Achillesową wśród walk.
Nie jestem na tyle doświadczony w sztukach walki by móc powiedzieć o tym cokolwiek szczególnie na podstawie filmików.
Stąd moje kolejne pytanie. Czy ktoś wie czy i gdzie są organizowane treningi Sistiemy i Sambo Combat w Warszawie?

Moje główne pytanie jednak brzmi: czy waszym zdaniem są to skuteczne style walki?
Z tym pytaniem zwracam się szczególnie do trenujących jakąkolwiek sztukę walki czy ludzi naprawdę dobrych w swojej dziedzinie i tych, którzy się tym szczególnie interesują, a nawet to trenują. Nie mniej jednak jestem zainteresowany absolutnie każdą opinią każdego, w tym tych, którzy kompletnie się tym nie interesują, bo każda opinia wnosi coś do ogólnego pojęcia tematu.
Proszę jednakże, żeby nie stosować tu chwytów marketingowych dla przyciągnięcia klienta, bo to mnie nie interesuje. Co zatem mnie interesuje? Suche fakty bez owijania w bawełnę.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 26-07-2008 o 13:31.
Alaron Elessedil jest offline