Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2008, 11:34   #4
Kokesz
 
Kokesz's Avatar
 
Reputacja: 531 Kokesz jest jak niezastąpione światło przewodnieKokesz jest jak niezastąpione światło przewodnieKokesz jest jak niezastąpione światło przewodnieKokesz jest jak niezastąpione światło przewodnieKokesz jest jak niezastąpione światło przewodnieKokesz jest jak niezastąpione światło przewodnieKokesz jest jak niezastąpione światło przewodnieKokesz jest jak niezastąpione światło przewodnieKokesz jest jak niezastąpione światło przewodnieKokesz jest jak niezastąpione światło przewodnieKokesz jest jak niezastąpione światło przewodnie
Może opisz dokładniej jaki ma problem. I co rozumiesz pod pojęciem gry niziołkiem. Ja często gram niziołkiem (aktualnie nawet gram jedną sesję to na forum).

Uważam, że schematu gry tą rasą nie ma. Są pewne ograniczenia ze względu na choćby fizyczność tej rasy. Aczkolwiek pod względem charkteru rasa ta nie jest ograniczona IMO.

Dlatego chciałbym byś bardziej przybliżył co on takiego robi źle i dlaczego tak uważasz. Może to nie on gra źle, ale ty źle pojmujesz grę tą rasą?
 
__________________
Nic nie zostanie zapomniane,

Nic nie zostanie wybaczone.
Księga Żalu I,1
Kokesz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem