Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2008, 14:07   #4
Powerslave
 
Powerslave's Avatar
 
Reputacja: 1 Powerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodzePowerslave jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
1. Do kiedy rekrutacja?
Aż uzbieramy komplet graczy, którzy wyślą mi ciekawe KP

Cytat:
2. Czy jako ludzka kobieta-alchemiczka w miejsce umiejętności mam wpisywać mikstury jakie ze sobą wzięłam czy w ekwipunek?
Mikstury to w ekwipunek, w umiejętności możesz np. wpisać jakie potrafisz sporządzać mikstury, pamiętaj tylko o tym, że możesz wpisać do 5 umiejętności, z których wybiorę 3

Cytat:
Będą rzuty kośćmi przy walkach?
Nie, to będzie storytelling i walki rozwiązywane będą ścieżką poczynań, czyli 'robię to to to i tamto'. Przykładowo spotykacie jakiegoś tam wacka i on jest bardzo niedobry Piszesz 'staram się podejść wacusia od tyłu; następnie uderzam go drewnianą pałą w potylicę; wyjmuję sztylet i dobijam niedobrzelca'
hehehe, coś takiego A MG wtedy zobaczy co się da z daną sytuacją zrobić

Cytat:
I czy dużo tych walk będzie?
Come on! You're gonna be freakin' mercenaries, aren't you ?
 
Powerslave jest offline