Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2008, 14:08   #1
ppaatt1
 
ppaatt1's Avatar
 
Reputacja: 1 ppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwu
[Autorski] Zakon

[MEDIA]http://uk.youtube.com/watch?v=ebwA-gg1TyA[/MEDIA]

Myrinstal, państwo zamknięte, mroczne, krwawe, rządzone przez zakon Egryhgda. Każde przejawy buntu lub innowierności jest natychmiast karane, wielu pogan zostało spalonych lub złożonych w ofierze dla Boga Qeluirs. Egryhgd IX, najwyższy kapłan, najbardziej rządny krwii, dotychczas rządzący, z jego polecenia zgineło dużo osób, największy ikwizytor w historii. Prawdziwa historia kraju jak i świata jest tylko znana kapłanom 8 stopnia, którzy złożyli już przysięge wierności, najkrwawszy rytuał. Istnieje także "podziemie" tzw. "Biali mędrcy", pogańska sekta wielbiąca słońce, wiatr, księżyc.

Kilka osób w niedługiej przyszłości dozna prawdy, prawdy która zmieni ich spojrzenie na religie i Boga, coś bardzo dobrze ukrywanego przez zakon...

--------

Po bardzo krótkim wstępnie pragne od razu zawiadomić ,że mam bardzo słaby styl pisarski, jednak postaram się pisać jak nawięcej i jak najładniej, więc proszę tylko żeby nie wypominać mi o tym na każdym kroku.

Sesja będzie działa się w Steampunku, nie daje jakiegoś ograniczenia na liczbe graczy ani na styl (pewnie gracze będą lepiej pisać odemnie ).

Schemat karty postaci:
1. Imię i nazwisko
2. Wiek
3. Religia (do wyboru Qeluirs, "Biali mędrcy", ateista)
4. Przynalezność (np. Biały Mędrzec, może być zakonnikiem szpiegiem, do wyboru to samo co punkt wyżej, tyle ,że zamiast ateista, nieutralny)
5. Historia (nie oczekuje długaśniej historii, choć będzie takowa mile widziana, najważniejsze aby było tam zawarte stanowisko społeczne itp)
6. Charakter (głównie zależy mi na stosunku do religii)
7. Wygląd

Chyba tyle :P

Będzie ktoś chętny?

Rekrutacja trwa do 10 sierpnia, jeśli liczba graczy będzie niezadowalająca przedłuze.
 

Ostatnio edytowane przez ppaatt1 : 29-07-2008 o 14:16.
ppaatt1 jest offline