Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2008, 22:09   #2
Angrod
 
Angrod's Avatar
 
Reputacja: 1 Angrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie cośAngrod ma w sobie coś
Myślę że nie takiej odpowiedzi się spodziewałeś, ale jeśli chcesz rady, a tak wnioskuję z tego, że piszesz o swoich predyspozycjach. Przede wszystkim jeśli na serio jesteś zdeterminowany rozpocząć trening niezależnie jakiej sztuki walki, wybierz się do tej szkoły obejrzyj sobie zajęcia pogadaj z trenerami i zaciągnij opinii o danej sekcji. Jak by to powiedział Bruce Lee pewnie miał rację mówiąc, że nie ma czegoś takiego jak różne style walki "bo wszędzie na świecie ludzie mają dwie nogi i dwoje rąk". Wszystko zależy od treningu, a ten od głównie od Ciebie i od trenera który Cię ukierunkuje.

No, ale jeśli chcesz poznać jakieś bardziej techniczne, to polecam zakręcić się za filmami dokumentalnymi typu human weapon (sambo), albo GO warrior (sistiema) i choć nie wiem w jakim stopniu oddają one rzeczywistość, gdyż nie trenuję ani jednego ani drugiego, to wydaje mi się, że mogą dać pewien obraz na sprawę.
 
Angrod jest offline