Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-07-2008, 23:57   #3
Terrapodian
 
Reputacja: 1 Terrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłośćTerrapodian ma wspaniałą przyszłość
Tak, przez większą część gry będziecie poruszali się w grupkach, więc w razie uniknięcia różnych potknięć etc. warto kontaktować się - jeśli nie GG to pozostaje PW. Oczywiście nie popadajcie w skrajność, że szantażujecie drugiego gracza, usiłując wciągnąć go w dialog. Czasami to co napiszecie w poście zupełnie wystarczy.

Nie musicie ograniczać się też do jednego posta. Oczywiście jeden to standard, ale możemy umówić się, że w razie potrzeby "riposty" na czynność gracza można podeprzeć się drugim postem, aby jakoś ją ukończyć przed moim ruchem - choć lepiej wszystko zmieścić w jednym, dłuższym poście niż rozbijać się na kilka mniejszych. Tak warto robić, gdybym z jakiś powodów nie mógł odpisać, a gracze zamieścili swoje kwestie.

Takie są moje odczucia. Polemika mile widziana. PBFy mają to do siebie, że jakakolwiek odpowiedź gracza wymaga "gimnastyki", a ja dodatkowo bądź co bądź jestem wciąż nieopierzonym MG.

PS. Kolejny post zamieszczę jutro, jeśli się nie obrazicie.
 
Terrapodian jest offline