Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2008, 10:36   #20
Kagonesti ZW
 
Kagonesti ZW's Avatar
 
Reputacja: 1 Kagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłośćKagonesti ZW ma wspaniałą przyszłość
Thumbs up

Witam wszystkich, od jakiegoś czasu planowałem tutaj się zarejestrować, gdyż forum i ciekawe i aktywne. Mam w planach kilka sesji, sądzę że znajdę tu graczy, którzy podzielają mój gust

Jestem jednym z najstarszych stażem członkiem klanu miłośników fantastyki Zielona Wieża, fantastyką interesuję się dobrych parę lat, obecnie studiuję psychologię kliniczną we Wrocławiu, a pracuję w marketingu. Mieszkam na Górnym Śląsku, z chęcią spotykam się z ludźmi w katowickim Bardzie, albo przy piwku w jakimś pubie Ostatnio polubiłem planszówki, a pierwszym krokiem było kupno 2 ed. Neuroshima Hex, szkoda tylko że mało graczy mam wokół, albo ich brak...

Ogółem z systemów lubię L5K, czy Droga Ku Chwale (orient), ale nie pogardzam też Cyber Punkiem czy Shadowrunem (czyli przyszłość ).
 
__________________
"You can have power over people as long as you don't take everything away from them. But when you've robbed a man of everything, he's no longer in your power." Aleksandr I. Solzhenitsyn.
Kagonesti ZW jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem