Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-07-2008, 17:53   #6
Medivh
 
Medivh's Avatar
 
Reputacja: 1 Medivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodzeMedivh jest na bardzo dobrej drodze
Poza RPG: Tak dla ścisłości to nie metal tylko Depeszowiec (osoba śłuchająca depeche mode...kiedyś to oni się bili z metalami

Igor wstał i się rozejrzał. W tym czasie podszedł do niego jakiś mężczyzna. Odezwał się ze strachem w głosie:

-Co się tu do cholery dzieje, gdzie jesteśmy ?? !!

-No zagapiłem się. A jak spojrzałem przed siebie To ten cwel...-W tym momencie Igor kopnął w znak przewracając go. "Te stare znaki...teraz już nic nie robią porządnie." -...wyrósł jak z pod ziemi.-Widząc na twazy rozmówcy lekkie rozczarowanie i zdenerwowanie jego odpowiedzią szybko dopowiedział.-Nie mam zielonego pojęcia. Może po prostu ktoś sobie jaja robi...-W tym momencie zrozumiał głupotę swojej wypowiedzi. Dobra, są ludzie i ludziki. Niektórzy robią sobie jaja zabijając innych, ale jak ulicha zrobili te dwa wielkoludy.-Dobra, To było głupie...Przyjmijmy, że po prostu nie wiem co jest grane...Myślę, że tutaj już jesteśmy bezpieczny.Igor usiadł i zaczął grać na harmonijce coś co brzmiało trochę jak Personal Jesus. "To mi nidy nie wychodziło."- Tak pryz okazji...jestem Igor-wyciągnął ręke do nieznajomego.
 
__________________
..::// "Release Your ANGER ! Come to THE DARK SIDE !" \\::...
Medivh jest offline