Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2005, 15:41   #9
Memo
 
Memo's Avatar
 
Reputacja: 1 Memo ma z czego być dumnyMemo ma z czego być dumnyMemo ma z czego być dumnyMemo ma z czego być dumnyMemo ma z czego być dumnyMemo ma z czego być dumnyMemo ma z czego być dumnyMemo ma z czego być dumnyMemo ma z czego być dumnyMemo ma z czego być dumnyMemo ma z czego być dumny
Imhol
Barman (człowiek, około 170 cm, czarne, tłuste włosy, zarost, na oko 50-55 lat), który czyścil starą szmatą gliniany kufel niechętnie podniósł na ciebie wzrok.
- Też jesteś awanturnik, elfie? - spytał z wyczuwalną nutą pogardy w głosie. - W sumie to trudno nie słyszeć, nynie czasy ciężkie, pieniądza brak, trza zarabiać tym czym się potrafi - trochę się zamyślił po czym na nowo spojrzał na ciebie. - A co do samego ogłoszenia, to łajno mnie ono obchodzi, wiem jeno tyle, że szukają ochotników do jakiegoś zadania... A poza tym to coś zamawiasz czy będziesz tu stał i marnował mój czas, elfie?

Hugo
Na kolację dostałeś michę ciepłej, ale cienkiej zupy i chleb, ale się na jadłeś. Karczma jest dość obskurna. Na kamiennej podłodze stoi w sumie trzynaście drewnianych stołów. Przy pierwszym siedzi 4 ludzi grających w karty, popijających piwo i głośno wrzeszczących. Przy drugim dwójka krasnoludów pogrążonych w rozmowie, jeden z nich próbuje chyba coś skonstruować. Przy trzecim (największym) stole siedzi siedmiu ludzi, dwójka siłuje się na ręce, a pozostali im kibicują. Za drewnianą ladą stoi barman, który rozmawia z jakimś elfem.

Don Juan
[user=1100, 184]Nie potrzebujesz nas?!?!?! - wrzasneły naraz wszystkie głosy. - Nie potrzebujesz? Nie przeżyłbyś w tym świecie nawet kilku dni gdyby nie my! - po tym wrzasku głosy cichną, w ciągu następnych kilku minut też się nie odzywają[/user]
Najadłeś się i odpocząłeś.

Rakrinn, Tharin
- Heynewa, przynieś no piwo krasnoludom, już, już! - rzuca barman. Po chwili za nim otwierają się drzwi i wchodzi drobna dziewczyna ubrana w postrzębioną spódnicę i koszulę. - Nie mam pojęcia kto to jest Adolf Essert, czy jakoś tak. Niby skąd mam wiedzieć? Chcesz poszukać bogatych kupców to spieprzaj do innej karczmy, ale wpierw zapłać za piwo!
- Jakie se pan życzy piwo? - pyta trochę przestraszona.
 
__________________
Wszystko wolno, hulaj dusza
Do niczego się nie zmuszaj
Niczym się nie przejmuj za nic
Nie wyznaczaj sobie granic
Memo jest offline