Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-08-2008, 20:26   #4
PonuryByk
 
PonuryByk's Avatar
 
Reputacja: 1 PonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodniePonuryByk jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Amyst
Czy uda mi się otworzyć właz kanalizacyjny (próbę i tak zrobię) Jeśli tak, to czy mogę założyć, że podczas mojej wędrówki mijałem/widzę niedaleko opuszczony sklep/stację benzynową w którym znajdę:
- latarkę z komplet baterii/świeczki(znicze) z zapałkami(zapalniczką); jeżeli w kanałach jest jasno, to prośba niebyła, choć miło by było;
- plan miasta;
- prowiant lekki, łatwy do przenoszenia i przygotowania (ala Sneakers'y);
Tak po prostu bez jakiegoś narzędzia nie otworzycie włazu kanalizacyjnego. Co do sklepu zgadzam się na to, że na głównej ulicy, zaraz obok mostu nad kanałem, znajdziesz mały opuszczony sklep spożywczy. Można tam zwykle kupić to wszystko, co wymieniłeś wyżej, jedynie oprócz latarki i świeczek. Żeby zobaczyć co tam jest, musisz się tam najpierw udać. Po drodze spotkasz być może Romana, który obecnie siedzi w środku zaparkowanego samochodu, do którego się włamał.
 
PonuryByk jest offline