Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2008, 19:22   #7
Cardamine
 
Cardamine's Avatar
 
Reputacja: 1 Cardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodzeCardamine jest na bardzo dobrej drodze
Nie będziemy się bawić w cyferki i statystyki Chodzi mi o pisanie opowieści. Teraz tak sobie myślę, i wprowadzę pewne zmiany. Szczerze powiedziawszy nie sądziłem, że spotkam tu jakiś fanów gry. A jeżeli chcemy się skupić na pisaniu opowieści, to lepiej będzie jeżeli nie będziemy się bawić również w umiejętności. Na początku wydawało mi się to przydatne, ale z drugiej strony, bardzo ogranicza postać. Tak więc, wszystko zależy od Was.

A tak jak mówiłem, moja sesja będzie się nieco różnić od gry.Więc Pół-ogr ze strzelbą na słonie nie będzie dla mnie niczym niezwykłym i niezgodnym z prawem:P

Można powiedzieć, że wydarzenia w sesji, będą się odbywały w identycznym czasie co fabuła gry, tylko, że ta tutaj nie będzie miała miejsca. Co do bocznych zadań-może będą miały miejsce, zobaczymy w jakim tempie będziemy grać. I nie obiecuję, że odwiedzimy cały kontynent
 

Ostatnio edytowane przez Cardamine : 02-08-2008 o 21:36.
Cardamine jest offline