Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2008, 20:00   #2
echidna
 
echidna's Avatar
 
Reputacja: 1 echidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemuechidna to imię znane każdemu
Ciekawe, ciekawe ale mam kilka pytań. W jakim okresie historycznym rzecz się ma dziać?Z broni wynika, że średniowiecze, ale dla pewności. Po drugie jak wyglądają realia świata? Mam na myśli to, że skoro np. jesteśmy w średniowieczu, to sytuacja społeczno-polityczna wygląda tak, jak wyglądała na prawdę z tą różnicą, że istnieje magia: czyli np. monarchą jest któryś z kolejnych królów Anglii, w Europie jest taki podział jak był i tak dalej? Po trzecie czy ludzie (taki zwykły szary Smith) zdaje sobie sprawę z istnienia magii i jaki ma do niej stosunek ( boi się magii i magów czy może wręcz przeciwnie)? Idąc dalej... co ze świętym jedynym słysznym i prawdziwym Kościołem katolickim? Jak wygląda stosunek księży do magii i magów?
To chyba tyle jeśli o realia chodzi
Piszesz, że mamy wybrać zawód jakim się zajmowaliśmy zanim zostaliśmy wybrani. Dlatego też pytanie kto nas wybrał? Co szeroko pojęty lud na to, że magia zniknęła ( zadowoleni? wręcz przeciwnie?)? W związku z tym jak będą się odnosić do ewentualnych śmiałków, którzy mają za zadanie dobić magię?
I co rozumiesz przez Profesja (rola w podziemiu)? O jakim podziemi mowa?

Wstępnie jestem zaineresowana udziałem, ale potwierdzę po uzyskaniu odpowiedzi na powyższe pytania.
 
__________________
W każdej kobiecie drzemie wiedźma, trzeba ją tylko w sobie odkryć.
echidna jest offline