Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2008, 19:48   #3
TwoHandedSword
 
TwoHandedSword's Avatar
 
Reputacja: 1 TwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodzeTwoHandedSword jest na bardzo dobrej drodze
To ja może bezczelnie ubiegnę autora wątku!

Brog "Pięść Moradina" - krasnolud kapłan
Elran Vetarini - półelf łotrzyk
Belegris - elf wojownik

Myślę, że spokojnie można stworzyć postać nie opierając się na profesjach dotychczasowych graczy, drużyna powita ich z uśmiechem... a przynajmniej tych dwóch, co łazi za moją postacią.
Zachęcam do wzięcia udziału w sesji, gra się naprawdę fajnie. Do tego wspomniane dwa posty w tygodniu... Powinno być jeszcze lepiej, akcja będzie rozwijała się szybciej. MG prowadzi bardzo dobrze, pisze rozbudowane posty, ciekawie się je czyta. Walki nie są schematyczne, sztuczne, opisywane są gładko, różnorodnie... No ale dość reklamy. Dodam jeszcze tylko, że fabuła nie wygląda na liniową.
 
__________________
"Podróż się przeciąga, lecz ty panuj nad sobą
Sprawdź, czy działa miecz, wracamy inną drogą"
TwoHandedSword jest offline