Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-08-2008, 00:23   #5
Tamriel
 
Tamriel's Avatar
 
Reputacja: 1 Tamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputację
Jakie pytanie taka odpowiedz, po prostu zniżyłem się do Twojego poziomu
Skoro napisałem rekrutacje to nie po to żeby bezcelowo rzucać was po świecie... jak zagrasz to się dowiesz... początek został napisany dla zachęty.... trudno żebym przeszedł od razu do sedna sprawy

Mam nadzieję, że ten fragment nie wprowadził zamętu:
"Weszliście do zaciemnionego gabinetu, przez grube, granatowe kotary . Palące się drewno w kominku dawało jedynie poblask światła, który padał na pomieszczenie oraz biblioteczki, które stały naprzeciwko. Zakapturzona postać siedziała wygodnie w dużym fotelu, przed mahoniowym biurkiem. Notując coś na papierze, nie zauważyła, gdy przekroczyliście próg. Zanurzając pióro w atramencie spojrzał na drzwi swoimi szaro-stalowymi oczami. Zgrabnym ruchem ręki dokonał podpisu na papierze.
– Witam w pokoju bohaterów – zaczęła postać - wejdzcie - wskazał na środek pokoju ozdobiony dużym czarno-purpurowym dywanem, na którym stało sześć krzeseł wyłożonych białym zdobniczym lnem. - To co usłyszeliście może być dla was początkiem, jak i końcem. Od was zależy czy zrobicie kolejny krok ku tej przygodzie czy też nie. Jeżeli pozwolicie przedstawię się. Nazywam się Tamriel Sorel Eltha. Będę waszym przewodnikiem po jedynym znanym ludziom kontynencie Osten Ard. Gdzie jak się domyślacie nadchodzi wielkie zło.....
"
 
__________________
Yami yori mo nao kuraki mono, Yoru yori mo nao hukaki mono Konton no umi yo, tayutoishi mono, konjiki narishi yami no oo Ware koko ni nanji ni negau, ware koko ni nanji ni chikau Waga maeni tachifusagarishi subete no orokanaru mono ni Ware to nanji ga chikara mote hitoshiku horobi o ataen koto o! Giga Sureibu!

Ostatnio edytowane przez Tamriel : 04-08-2008 o 00:23. Powód: j/w
Tamriel jest offline