Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2008, 21:15   #7
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Jak może co niektórzy wiedzą jestem studentem 2 roku filologii angielskiej i jestem w trakcie robienia praktyk. Dość niespodziewanie, bo dzisiaj, dowiedziałem się, że jadę jutro na 10 dni do Lyon we Francji na wymianę młodzieżową z moim opiekunem jako część praktyk. Tak, więc przez te 10 dni(do przyszłej soboty) nie będę wstanie pisać postów(będziemy spali w namiotach, budowali eko-budowle, piece chlebowe, itd). Bardzo mi przykro, ale sam jestem jeszcze w szoku

Co do samej gry tutaj to ten czas niekoniecznie musi być straconym, możecie go wykorzystać na zapoznanie się lepiej członków drużyny, stworzenie pewnych relacji, w danie się we wspomnienia, dyskusje... napisałem też co do zwiadu pw Kaworu i ryldowi, więc powinniście mieć o czym podyskutować przez trochę :P
 
Qumi jest offline