Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-08-2008, 14:36   #1
RyldArgith
 
RyldArgith's Avatar
 
Reputacja: 1 RyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwu
pytanie o sesje w realiach sf.

Zawsze mnie zastanawiała jedna rzecz. Jest tyle systemów fantasy, tyle sesji się rozgrywa, natomiast jeśli chodzi o systemy sf to w porównaniu jest mało. Cyberpunk, Neuroshima, Gasnące Słońca. Wiem że jest jeszcze kilka wydanych po angielsku, ale chyba przyznacie że jest tego mało. No i bardzo mało osób grywa w te systemy. Ciekawi mnie czym to jest spowodowane, ta niechęć wydawców do wydawania systemów sf, a także i mała aktywność graczy proporcjonalnie do sesji fantasy. Jeszcze jedna rzecz rzuciła się w oczy. O ile pojawi się jakaś sesja sf, to zauważcie że głównie to CP, lub Neuroshima. Raz widziałem sesje w realiach SW i to chyba wszystko. Co powiecie drodzy gracze? Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy ktoś z was też ma dosyć takiego stanu rzeczy i tworzy własny system w owych realiach (Nie proszę o opisywanie systemu, jedynie o stwierdzenie faktu czy tworzycie)? Co myślicie o sesji w realiach sf (mam na myśli sesje w realiach space opery, że tak to ujmę, bez apokalipsy czy cyberpunka). Ktoś chętny?
PS: jeśli dany temat już był, to przepraszam. Proszę wtedy moderatorów o usunięcie. A jeśli wpisałem nie w tym dziale to proszę o przeniesienie ( do rezerwy :P )
 

Ostatnio edytowane przez RyldArgith : 06-08-2008 o 14:43.
RyldArgith jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem