Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-08-2008, 21:59   #2
Makuleke
 
Makuleke's Avatar
 
Reputacja: 1 Makuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znanyMakuleke wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Milly
Biorę więc pod uwagę tylko takich graczy, którzy mają jakieś pojęcie o systemie i wiedzą o co chodzi.
Chciałbym zgłosić swoją (nieśmiałą) chęć spróbowania swoich sił w rekrutacji, ale powyższe zdanie nieco zbiło mnie z tropu. Muszę uczciwie przyznać, że moje doświadczenie z RPG jest dosyć małe, a z WoDem nie miałem dotąd żadnej styczności, niemniej jednak chciałbym tej styczności spróbować i w związku z tym moje pytanie: Czy wystarczy, że wiem o co chodzi od strony fabularnej systemu (plemiona, szczepy, hierarchia, caerny itd.), czy muszę znać też mechanikę sensu stricte? Po przeczytaniu sesji zauważyłem, że wszelkie mechaniczne aspekty pozostają raczej w cieniu, ale w komentarzach miało miejsce jakieś rozdawanie punktów/kropek i to ostatecznie mnie zdezorientowało...
 
Makuleke jest offline