Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-08-2008, 11:39   #2
Julian
 
Julian's Avatar
 
Reputacja: 1 Julian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie coś
Hej. Sesje Shadowruna są tu rzadkością, więc od razu się wstępnie zgłoszę. Powoli zacznę już pracę nad kartą. Narzucasz ograniczenie czasowe, czy będziesz czekał aż dostaniesz zadowalajace karty?

Mam jednak drobny problem - znam czwartą edycję, ale mechanika drugiej jest mi obca. Dwójkę co prawda można sobie już całkiem legalnie ściągnąć po polsku, więc zapoznanie się z nią nie byłoby dla mnie raczej problemem, ale mimo wszystko czy byłaby możliwość oparcią mechaniki postaci o czwórkę?

Kolejna sprawa - widzę, że jesteś całkiem świeży na forum. Tutaj nikt raczej nowych nie dyskryminuje, ale jeśli ktoś jest nowym MG, to zwykle dobrze jest dać w pierwszym poście rekrutacji próbkę pisarską, tak żeby gracze mogli zapoznać się z twoim stylem pisania i zdecydować czy im odpowiada. Tak więc fajnie by było jakbyś wrzucił na początek jakieś krótkie opowiadanie twojego autorstwa związane z sesją.

A tak swoją drogą, to mógłeś wrzucić link w pierwszy post, ale skoro już tu jestem to cię wyręczę.
Zasady mechaniki do drugiej edycji Shadowruna można bezpłatnie i całkiem legalnie ściągnąć STĄD
 
__________________
Watch your back,
shoot straight,
conserve ammo,
and never, ever, cut a deal with a dragon.

Ostatnio edytowane przez Julian : 16-08-2008 o 11:42.
Julian jest offline