Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2005, 17:55   #4
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Darken
Mam propozycje: Opisy czynności podczas walk gracze mogli by umieszczac w komentarzach a kochany MG Na koniec tury ładnie to sklejał w temacie sesji. Co ty na to Yarot?
Nie wiem, czy z tym nie będzie większego zamieszania niż to jest warte. Może jednak zrobimy to podczas sesji, bo potem ktoś nie spojrzy, zobaczy że to nie jego tura itp. Opisuję jakieś zdarzenie, poczym zamieszczam "listę startową" i każdy z graczy, zgodnie z listą wpisuje to, co robi. Mój post przedstawiający wynik walki opisuje całość tury i jej wyniki. I o ile istnieje konieczność, znów umieszczam listę z kolejnością na najbliższy czas. Może się zdarzyć, że ktoś będzie zaskoczony, podczas walki jeden z krytyków spowoduje, że turę będzie musiał opuścić to też to zamieszczę. Taka lista nie będzie za bardzo psuła wyglądu przygody, a pozwoli trzymać czas i zdarzenia we właściwej kolejności. Tak to widzę w tej chwili. Jeśli zdarzy się, że to nie daje rady to się zmieni. Dlatego chyba przy tym zostanę na razie.
Trochę ekwipunek zwleka, ale jutro lub pojutrze już będzie.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline