Wątek: Sesje bez MG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2008, 15:35   #2
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Cytat:
Teoria PbF niezwykle ciekawe sprawa i godna uwagi. Należałoby wyodrębnić pewne elementy charakterystyczne w grze forum i opisać je pokazując wynikające z nich ograniczenia i udogodnienia. Zrozumiałe jest dążenie do coraz większej funkcjonalności czyli jak kto woli grywalności.
A więc przeczytaj ten temat.

Gra jest testem zupełnie nowego podejścia do grania, co jest raczej zauważalne. I znowu, odeślę Cię do pierwszego postu tego tematu, poczytaj, dowiesz się co mi przyszkadzało w standardowych graniach.

Dalej, nie jestem w stanie omówić Ci w klarowny sposób (tj. nie używając niezrozumiałego, technicznego bełkotu) przed pierwszym playtestem. Środki jakie użyłem służą do zrealizowania gry bez mg, oraz do ingerencji w rzeczy napisane przez innych. Jednak głębsza analiza jest niemozliwa, bez chociaż jednej próby gry.

Bardzo mi przykro, jeżeli oczekiwałeś innej odpowiedzi, ale na obecny moment pozostaje Ci jedynie przeczytanie tego tematu oraz śledzenie lub uczestnictwo w grze. Lub zignorowanie całej sprawy.
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem