Wątek: Sesje bez MG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2008, 22:25   #7
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Darken Zobacz post
Świetnie, a piszesz to bez zagrania ani jednej sesji bez mg?
Dziękuje, posprzątane.
de facto nie grałem [z założenia], choć można powiedzieć, że w czymś w ten deseń.
W czasie gry na niestety upadłym już forum,mieliśmy ciekawą sesje wampira i GM musiał nas na dłużej opuścić.
Zażartował "poradzicie sobie beze mnie", żart żartem, ale posty leciały gracze byli nieźli i właściwie świetnie się grało.
Przez pewien czas.
Rozwijać akcje można było i Ruski miesiąc, ale w końcu się odechciało, bo bez głównej linii fabuły nie było sensu.
Tyle z doświadczeń (nie do końca adekwatnych).

Główna linia fabuły ustala pewien ciąg i źle jak może ją określać i modyfikować każdy. Ludzie mogą mieć różne koncepty, etc. Ciężko pogadzać pewne pomysły i kreacje.
Oczywiście teoretyzuje tu i przedstawiam własne obawy takiego systemu, bo dogłębnie nie poznałem takowych sesji, a dogłębnie to mozna powiedzieć imho - grając/śledząc taką sesję ze dwa miesiące, by zobaczyć jak będą sobie radzić i czy będzie się chciało, graczom, po pierwszej euforii "moge wszystko"

Ty zaś Darken jak możesz, dawaj znac jasno i wyraźnie, że chcesz w takowym topicu wypowiedzi ludzi tylko po doświadczeniach z PBF bezGMowego.

Człowiek sobie mysli, że ciekawa dyskusja, to powie co sądzi o tym teoretyzując, a tu jakis typ wyskakuje i "sprzata", "bo nie grałeś"
Ja to tam rybka, powiewaja mi takie rzeczy, jednak znalazłoby sie kilka osób, które takim jednym "grzmotem" w odpowiedzi mógłbys nieźle zdeprymować.

Możesz edytować nazwę topicu, więc zaznacz w tym iz tylko dla znających temat od srodka i oszczędzisz sobie irytacji.
Czyz to nie diabelnie proste?


@Redone
Cytat:
Ale tutaj rzeczywiście nie ma co wiele gadać i teoretyzować, po prostu trzeba zagrać żeby się przekonać.
posledzę sesje, może się przekonam, sceptycyzm sobie chwilowo pozostawie
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"
Leoncoeur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem